Tutaj jesteś

Znaki zodiaku po angielsku: 12 astrologicznych symboli w języku angielskim

27 września, 2023 Angielski znaki zodiaku po angielsku


Astrologia od wieków fascynuje ludzi z całego świata. Jednym z najpopularniejszych elementów tej nauki są znaki zodiaku, które są przypisywane różnym miesiącom i określają charakterystyczne cechy osobowości. Wraz z rozwojem globalizacji i powszechnym używaniem języka angielskiego, warto poznać również nazwy tych znaków w tym właśnie języku. W tym artykule zaprezentujemy 12 astrologicznych symboli zodiaku po angielsku, abyś mógł poszerzyć swoją wiedzę na ten temat i korzystać z niej w międzynarodowym kontekście. Przez poznanie tych nazw będziesz w stanie łatwiej porozumieć się z osobami z innych kultur i rozwijać swoje zainteresowanie astrologią na nowym, anglojęzycznym poziomie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak brzmią znaki zodiaku po angielsku i jakie są ich charakterystyczne cechy!

Znaki zodiaku po angielsku – FAQ

Jakie są angielskie nazwy znaków zodiaku?

Angielskie nazwy znaków zodiaku to: Aries, Taurus, Gemini, Cancer, Leo, Virgo, Libra, Scorpio, Sagittarius, Capricorn, Aquarius, Pisces.

Jakie są odpowiedniki polskich znaków zodiaku w języku angielskim?

Odpowiedniki polskich znaków zodiaku w języku angielskim to: Aries, Taurus, Gemini, Cancer, Leo, Virgo, Libra, Scorpio, Sagittarius, Capricorn, Aquarius, Pisces.

Jakie są terminy używane w języku angielskim do określenia znaków zodiaku?

Terminy używane w języku angielskim do określenia znaków zodiaku to: Aries, Taurus, Gemini, Cancer, Leo, Virgo, Libra, Scorpio, Sagittarius, Capricorn, Aquarius, Pisces.

Redakcja angielskipodrodze.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Duże liczby po angielsku

Duże liczby po angielsku

14 października, 2023

Jesteś zainteresowany reklamą?

Duże liczby po angielsku